FESTOOL Rychloupínací sklícidlo vrtáku KC 13-1/2-K-FFP
Poslední 4 kusy
/
Kód produktu: 769067
Autorizovaný prodejce
Poslední 4 kusy
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Uživatelské prednosti
  • upínání FastFix
  • S upínací pojistkou
  • Nárazuvzdor. - vrtání s príklepem
Vhodné pro
  • odolné vuci príklepu, plastový prstenec, s pojistkou upínání
, balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Upínání FastFix
  • Upínací rozsah 1.5 - 13 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GFA 12-E - Adaptér FlexiClick -1600A00F5L
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Rychloupínací sklícidlo 1-10 mm 1 - 10 mm, 3/8 "- 24
Na externím skladu
Akce
BOSCH GFA 12-H - Adaptér FlexiClick - 1600A024LN
BOSCH IXO Collection - vrtací nástavec
1600A00B9P
BOSCH Momentový nástavec Systémové príslušenství pro akumulátorový šroubovák Bosch IXO
BOSCH GEA FC2 Professional excentrický nástavec
Poslední kus skladem
BOSCH Nástavec pro regulaci tocivého momentu pro IXO 4 Plus - 1600A001Y5
BOSCH GFA 12-M - Adaptér FlexiClick - 1600A037MD
Nedostupný
BOSCH Náhradní klíc pro sklícidlo s ozubeným vencem S1, G, 60 mm, 30 mm, 4 mm
BOSCH GFA 18-W - 1600A013P7 - 1/4" ŠESTIHRANNÝ úhlového NÁSTAVEC
Poslední 3 kusy
BOSCH BBQ nástavec Bosch pro IXO - 1600A001YC
BOSCH GFA 12-B - 1 600 A00 F5H - Adaptér FlexiClick
BOSCH GHA FC2 Professional Nástavec FlexiClick 1600A003NF
Poslední kus skladem
BOSCH Ohebný hrídel 1250 mm, 3500 ot / min, 1-6 mm