BOSCH Sada kleští Professional 3 ks - 1600A016BG
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 1600A016BG
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Príjemné a praktické použití díky mekkým povrchum absorbujícím nárazy a ergonomickému tvaru
  • Odolné klešte díky tvrzeným rezným hranám
Rozsah dodávky
  • Kombinované klešte 180 mm
  • Klešte s bocním britem 160 mm
  • Jehlové klešte 200 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH 2607002566 - 12+1-dílná sada šroubovacích hrotu Robust Line M Extra Hard
Poslední 3 kusy
V košíku
BOSCH 11-díl. sada bitu vcetne držáku bitu PH1; PH2; PH3; PZ1; PZ2; PZ3; T10; T15; T20; T25; T30; 25 mm
Na externím skladu
BOSCH 2607002559 - 8-dílná sada šroubovacích hrotu Robust Line Sx, Extra Hard 49 mm, 8-dílná sada
Poslední 2 kusy
BOSCH 21-dílná souprava šroubovacích bitu s karabinkou (ružová, fuchsia) - 2 607 002 821
Na externím skladu
BOSCH X-Line 50Ti plus - 2607017523 - Sada príslušenství 173 ks
BOSCH 25-dílná sada šroubovacích bitu PH1, PH2 (2 x 25 mm), PH3, PZ1, PZ2 (2 x 25 mm), PZ3, T10, T15, T20
Poslední 2 kusy
BOSCH 103-dílná sada Titanium Pro - 2608594070
BOSCH 21-dílná souprava šroubovacích bitu s karabinkou (svetlemodrá) - 2 607 002 822
BOSCH 17-dílná souprava s vodováhou - 2 607 017 070
BOSCH 25-dílná minisada šroubovacích hrotu X-Line - 2607019676
BOSCH 2607017320 - 37dílná sada šroubovacích hrotu s rukojetí
BOSCH 26-dílná sada šroubovacích bitu, klícu a rácen - 2 607 017 322
Na skladě
BOSCH 27dílná sada vrtáků a šroubovacích bitů - 2607017201
Na skladě
BOSCH 105-dílná sada vrtáku a šroubovacích hrotu Premium X-Line - 2608P00236
BOSCH 27-dílná sada na šroubování s mini západkou v domácnosti Extra Hard - 2607017562
Nedostupný
BOSCH 27-dílná sada s minirácnou + rucní šroubovák - 2607017331
BOSCH 3-dílná souprava oboustranných cepelí S 1,2x6,5, S 0,6x4,5, S 0,8x5,5; PZ1, PZ2, PZ3; 60 mm