FESTOOL Sada pro rezání SG-240/G-ISC
Nedostupný
Kód produktu: 575409
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Uživatelské prednosti
  • Pro rezání izolacních desek z PUR (polyuretanová tvrzená pena) a polystyrenu a tvrdou minerální vlnu a skelnou vatu do tlouštky 240 mm
  • Nevhodné pro drevovláknité izolacní materiály odolné vuci stlacení
Vhodné pro
  • pro ISC 240 EB
  • rezací souprava s lištou s rozšírenými zuby
  • na polyuretanové a polystyrenové izolacní desky, jakož i na tvrdou minerální vlnu a skelnou vatu
, balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Délka rezu 240 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH 2-dílná souprava pilových listu 130 mm
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 301 CHM Special for Synthetics
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 341 HM Special for Fiber and Plaster
BOSCH List do prímocarých pil T 102 H Clean for PVC
Na skladě
BOSCH 2-dílná souprava pilových listu 300 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 345 XF Progressor for Wood and Metal
Na skladě
BOSCH List do prímocarých pil T 108 BHM Clean for Carbon Fiber
BOSCH 2-dílná souprava pilových listu 200 mm
Poslední kus skladem
Poslední kus skladem
BOSCH 2608635512 - 2-dílná sada nožu TF 350 WM na izolacní materiály
BOSCH Pilový list do ocasní pily S 1022 HF Flexible for Wood and Metal
Na externím skladu
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 301 CHM Clean for Solid Surface
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 101 A Special for Acrylic
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 141 HM Special for Fiber and Plaster
BOSCH Pilový list do kmitací pily T 118 EHM Special for Inox
BOSCH Pilový list do ocasní pily S 1110 VF Heavy for Wood and Metal
BOSCH 2-dílná souprava pilových listu 70 mm