FESTOOL Sada pro rezání SG-240/W-ISC
Nedostupný
Kód produktu: 575411
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Jednoduché rezání flexibilních izolacních materiálu.
Prednosti a užitek
  • Jednoduchá montáž bez potreby nástroju na akumulátorovou pilu na izolacní materiály
  • Možné použití pro tlouštky materiálu do 240 mm
  • Trn na hrotu soupravy chrání nuž se zvlneným výbrusem a podklad pred neúmyslným poškozením
  • Pro vedené rezy lze pripojit na sane s vodícími lištami
  • Jednoduchá výmena nože se zvlneným výbrusem
  • Nastavitelná poloha nože pro práci odpovídající povaze materiálu
  • Nuž se zvlneným výbrusem s indukcne kalenými brity
Uživatelské prednosti
  • Izolace mezilehlých krokví
  • Výroba drevených rámu
  • Stavby ze dreva
  • Pro rezání flexibilních izolacních materiálu z minerálních a prírodních vláken do 240 mm
  • Nevhodné pro drevovláknité izolacní materiály odolné vuci stlacení
Vhodné pro:
  • pro ISC 240 EB
  • rezací souprava s lištou se zvlneným výbrusem
  • na flexibilní izolacní materiály z minerálních a prírodních vláken
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • Délka rezu 240.00 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Pilový retez 20 cm (1,1 mm) - F016800489
Na externím skladu
V košíku
DeWALT Řetěz 50cm nízkoprofilový 3/8" pro DCMCS575
Poslední 3 kusy
Akce
BOSCH Pilařský řetěz P15cm (1,1mm, 3/8")
DREMEL Nástavec na ostrení pilových retezu - 26151453JB
Na objednávku
BOSCH Reťěz pro UniversalChainPole 18 - F016F05190
Akce
BOSCH Pilařský řetěz P25cm (1.1mm, 0.325")