DeWALT ŠROUBY DO SÁDROKARTONU 35X3,5 1000KS pro drevené profily DWF4100350
Na skladě
/
Kód produktu: DWF4100350
Autorizovaný prodejce
Na skladě
  • Páskované šrouby pro sádrokartonárské šroubováky DCF620 a DCF621
  • Pro drevené profily
  • jemný závit
  • Délka 35 mm
  • Šírka 3,5 m
  • Množství 1000 ks v balení
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 45 mm, žárove pozinkované
Nedostupný
V košíku
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 50R 2,8 mm, 50 mm, lesklé, rýhované
Nedostupný
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 25 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 28 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 38 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 22 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 65R 2,8 mm, 65 mm, lesklé, rýhované
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 65 2,8 mm, 65 mm, lesklé, hladké
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 19 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 100RHG 3,1 mm, 100 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 35 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 50RHG 2,8 mm, 50 mm, žárove pozinkované, r
BOSCH Hrebík do strešní lepenky CN 45-15 HG 32 mm, žárove pozinkované
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 50HG 2,8 mm, 50 mm, žárove pozinkované, hl
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 100R 3,1 mm, 100 mm, lesklé
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 50 2,8 mm, 50 mm, lesklé, hladké
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 65HG 2,8 mm, 65 mm, žárove pozinkované, hl
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 50RG 2,8 mm, 50 mm, pozinkované, rýhované
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 65G 2,8 mm, 65 mm, pozinkované, hladké
BOSCH Hrebík - páskovaný, s hlavickou ve tvaru písmene D SN34DK 50G 2,8 mm, 50 mm, pozinkované, hladké