FESTOOL Systainer³ SYS-STF-D225
Nedostupný
Kód produktu: 576786
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Uživatelské prednosti
  • Trvalý rád, maximální prehled, flexibilní moduly
  • s vložkou na brusivo Ø 225 mm
v kartonovém obalu
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Pocet prihrádek 5
  • Velikost Systainera SYS3 M 337
  • Rozmery (D x Š x V) 396 x 296 x 337 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Kovový kufr 420 x 290 x 280 mm
V košíku
BESSEY Transportní taška na stropní podpěry STE-BAG
Na objednávku
BOSCH Kufr z plastu 286 x 343 x 127 mm