MAKITA TD022DSE - Aku Li-Ion váleckový rázový šroubovák
na sklade
Kód produktu: TD022DSE
Autorizovaný prodejce
na sklade
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Šroubování, príklepové šroubování a vrtání do dreva a kovu
  • Vysoký utahovací moment 25 Nm pri hmotnosti pouhých 560g
  • Zámek vretena umožnuje použití stroje jako rucního šroubováku
  • Prepínac L/P chodu
  • LED osvetlení pracovní plochy
  • Motorová brzda
  • Doba nabíjení 30 minut s nabíjeckou DC10WA
  • V tašce se dvema akumulátory a nabíjeckou
Technické parametry
  • Otácky naprázdno 0 - 2.450 min-1
  • Pocet úderu naprázdno 0 – 3.000 min-1
  • Max. utahovací moment 22 Nm
  • Standardní šroub M3 - M8
  • Upnutí / velikost vrtáku Šestihran 1/4 "
  • Akumulátor Li-ion 7,2 V / 1,5 Ah
  • Hmotnost 0,56 kg
  • Rozmery (DxŠxV) 227 x 42 x 42 mm