MAKITA UC011GT101- AKUMULÁTOROVÁ RETEZOVÁ PILA
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: UC011GT101
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
V košíku
MAKITA 1910U0-9 - Olej na mazání pilového retezu BIOTOP
Poslední 2 kusy
V košíku
MAKITA 1910T9-4 - Olej na mazání řetězu 5L
Poslední 2 kusy
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Výkonná akumulátorová retezová pila s vysokou rychlostí retezu.
  • Vysoký uživatelský komfort díky dobre vyváženému designu s nízkou úrovní vibrací.
  • Snadno prístupný bocní šroub pro napínání retezu.
  • Mazání retezu s nastavitelným prutokem.
  • Kryt prední rukojeti se zabudovaným mechanismem retezové brzdy.
  • Vypínac s LED indikací a automatickým vypnutím.
  • Okénko pro kontrolu hladiny retezového oleje.
  • Pevný kovový zachytávac retezu.
  • Upevnení lišty pomocí dvou matic s pojistkou proti vypadnutí z krytu lišty.
  • Dodáváno 1 x akumulátor BL4050F 5,0 Ah a rychlonabíjecka DC40RA
Technické parametry
  • Jmenovité napetí baterie 40 Vmax
  • Maximální výstupní výkon 1 600 W
  • Délka vodící lišty 35 cm
  • Delení retezu 325 "
  • Šírka drážky 1,1 mm
  • Max. rychlost retezu 25,5 m/s
  • Nádrž (retezový olej) 230 ml
  • Trída tesnení WetGuard/IPX4
  • Rozmery (D x Š x V) 445 x 230 x 275 mm