CMT Ultra tenký kotouč na lamino, plast a neželezné kovy - D165x1,8 d20 Z56 HW 276.165.56H
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: C27616556H
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
Popis:
• Design proti zpětnému rázu a zaseknutí kotouče
• Výběrové tvrdokovové zuby
• Ultra tenké, laserem řezané tělo
• Vysoká kvalita oceli
• Odhlučněné
Doporučujeme používat CMT Stabilizátor pilových kotoučů pro průměry od 200 mm a výše.
• Použití: Ideální na řezy ve vysokých rychlostech. Tenké provedení zaručuje méně odpadu při řezání.
• Stroje: Pokosové, stolní a radiální pily a Aku pily.
• Materiál: Neželezné kovy, plast a lamino desky
Technické parametry:
Řezný průměr 165 mm
Upínací průměr 20 (+15,87) mm
Počet zubů 48
Typ zubu trapézový + rovný (TCG, TFZ)
Šířka zubu 1,8 mm
Šířka těla 1,2 mm
Úhel čela -6°
Odhlučnění Ano
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH X-LOCK Expert for Inox + Metal 115 x 1 x 22,23 - 2 608 619 263 - Rovné rezání
Na skladě
V košíku
BOSCH X-LOCK Multi Material 125 x 1,6 x 22,23 - 2 608 619 270 - Rezací kotouc
Na skladě
BOSCH 2608615076 - Diamantový rezací kotouc Best for Hard Ceramic 115 x 22,23 x 1.4 x 10
Nedostupný
BOSCH X-LOCK Expert for Inox + Metal 125 x 1 x 22,23 - 2 608 619 264 - Rezací kotouc
BOSCH X-LOCK Best for Ceramic 115 x 22,23 x 1,8 x 10 - 2 608 615 163
Nedostupný
BOSCH 2608615064 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 180 x 22,23 x 2,4 x 10 mm
BOSCH X-LOCK Diamond Metal Wheel 115x22.23mm - 2 608 900 532 - Diamantový kotouc na kov
Na externím skladu
BOSCH X-LOCK Expert for Inox 115 x 1,6 x 22,23 SKU 2 608 619 260 - Rovné rezání
BOSCH X-LOCK Standard for Inox 125 x 1 x 22,23 mm - 2 608 619 262 - Rezací kotouc
BOSCH 2608615058 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
BOSCH 2608615060 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 125 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
BOSCH X-LOCK Carbide Multi Wheel 125 mm -2 608 619 284 - Rezací kotouc
Poslední 3 kusy
BOSCH X-LOCK Best for Universal 125 x 22,23 x 2,2 x 12 - 2 608 615 161 - Diamantový rezací kotouc
BOSCH X-LOCK Diamond Metal Wheel 125x22.23mm - 2 608 900 533 - Diamantový kotouc na kov
BOSCH X-LOCK Expert for Metal 115 x 1,6 x 22,23 - 2 608 619 252 - Rovné rezání
BOSCH X-LOCK Expert for Inox 125 x 1,6 x 22,23 SKU 2 608 619 265 - Rovné rezání
BOSCH X-LOCK Standard for Universal 125 x 22,23 x 2 x 10 - 2 608 615 166 - Diamantový rezací kotouc
BOSCH X-LOCK Expert for Metal 125 x 1,6 x 22,23 - 2 608 619 254 - Rovné rezání
BOSCH 2608615057 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm