BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019R3102
Poslední 2 kusy
/
Kód produktu: 06019R3102
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
EXPERT EXSB18V-90 je výkonný akumulátorový příklepový vrtací šroubovák. Toto špičkové všestranné nářadí s bezuhlíkovým motorem poskytne špičkový výkon s měkkým utahovacím momentem 36 Nm a tvrdým utahovacím momentem 56 Nm, 2 100 ot/min a 29 500 příklepů/min na rychlé a efektivní zednické práce. Tento kompaktní silák má délku hlavy 175 mm s 13 mm kovovým sklíčidlem pro vyšší robustnost a skvělý přenos momentu. Má pokročilou ochranu uživatele: Funkce KickBack Control minimalizuje riziko zranění zastavením motoru při zaseknutí vrtáku. Tuto funkci je možné zapnout a vypnout. Přesná spojka zajistí maximální kontrolu nářadí, přestane zabírat, když je to potřebné, a poskytne volnost při nastavování nářadí přesně podle vašich potřeb. Snižuje se také opotřebení spojky a z toho vyplývající hlučnost.
EXPERT EXSB18V-90 je špičkový příklepový vrtací šroubovák určený k vrtání do dřeva s maximálním průměrem 68 mm a do oceli nebo zdiva s průměrem až 13 mm. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Technické parametry
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 77 x 175 x 210 mm
  • Typ sklíčidla: Rychloupínací
  • Max. Ø vrtu do dřeva: 68 mm
  • Kroutící moment (měkký/tvrdý/max.): 36/65/- Nm
  • Volnoběžné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 630 / 0 – 2100 ot/min
  • Max. frekvence příklepu: 29500 min-1
  • Upínací rozsah sklíčidla min/max: 1,5 / 13 mm
  • Hmotnost bez akumulátoru: 1,2 kg
  • Počet stupňů kroutícího momentu: 21
  • Max. Ø šroubů: 12 mm
  • BITURBO: Ne
  • Pracovní světlo: Ano
  • Konstruce nářadí: Rukojeť tvaru T
Rozsah dodávky
  • 3× akumulátor EXBA18V-40 (4,0 Ah)
  • Rychlonabíječka GAL 18V-40 Professional
  • L-BOXX 136
  • 1/1 Vložka L-BOXX na nářadí
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 102 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák - bez akumulátoru a nabíjecky
Na skladě
V košíku
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3101 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Akce
BOSCH GSB 18V-25 - Akumulátorový vrtací šroubovák s příklepem sólo - 06019K9300
EXPERT
BOSCH EXSB18V-150 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019R3200
BOSCH AdvancedImpact 18 QuickSnap - Li-ion akumulátorový dvourychlostní príklepový vrtací šroubovák
Nedostupný
Nedostupný
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vrtacka / šroubovák - 06019K9100
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3100 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Poslední kus skladem
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 101 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Poslední kus skladem
Doprava zdarma
EXPERT
BOSCH EXSB18V-150 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák - 06019R3201
BOSCH GSB 18V-110 C - 06019G030A - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák bez akumulátoru a nabíjeck
Poslední 3 kusy
BOSCH AdvancedImpact 18 - 0 603 9B5 10A - Akumulátorový dvourychlostní príklepový vrtací šroubovák
BOSCH GSB 180-LI Professional - 0 601 9F8 307 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Na externím skladu
BOSCH GSB 185-LI - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019K3104
Doprava zdarma
BOSCH EXSB18V-150 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák - 06019R3202
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019R3100
BOSCH GSB 12V-30 - 06019G9100 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Poslední 4 kusy
BOSCH GSB 18V-50 - 0 601 9H5 101 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák