BOSCH EXSB18V-150 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019R3200
Poslední 2 kusy
/
Kód produktu: 06019R3200
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 4,0Ah a nabíječky - 1600A0373J
Na skladě
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 5,5Ah a nabíječky - 1600A0373P
Nedostupný
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Sada dvou akumulátorů 18V 8Ah a nabíječky - 1600A0373T
Na skladě
Nedostupný
Extrémní výkon v kombinaci s inteligencí: Vrtací šroubovák EXPERT s technologií BITURBO BRUSHLESS
Max. utahovací moment 150 Nm ideální pro vrtání do kovu s Ø16 mm, vyvrtávání do dřeva s až Ø150 mm a vrtání do zdiva s Ø20 mm
Elektronická detekce úhlu: Nastavte šrouby pod nastavitelným úhlem do nosníků na robustní konstrukci
Technické parametry
  • Napájecí napětí: akumulátor 18 V
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 73 x 210 x 220 mm
  • Typ sklíčidla: Rychloupínací
  • Max. Ø vrtu do dřeva: 150 mm
  • Kroutící moment (měkký/tvrdý/max.): 84/100/150 Nm
  • Volnoběžné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): 0 – 550 / 0 – 2.200 ot/min
  • Hmotnost bez akumulátoru: 2,2 kg
  • Počet stupňů kroutícího momentu: 25
  • Max. Ø šroubů: 13 mm
  • BITURBO: Ano
  • Pracovní světlo: Ano
  • Konstrukce nářadí: Rukojeť tvaru T
Rozsah dodávky
  • Přídavná rukojeť
  • L-BOXX 136
  • Vložka pro L-BOXX 136
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
BOSCH GSB 185-LI - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019K3104
Poslední kus skladem
Akce
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 102 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák - bez akumulátoru a nabíjecky
BOSCH GSB 12V-30 - 06019G9100 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Poslední 4 kusy
BOSCH GSB 180-LI Professional - 0 601 9F8 307 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Na externím skladu
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019R3102
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3100 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
Poslední kus skladem
Doprava zdarma
BOSCH EXSB18V-150 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák - 06019R3201
BOSCH GSB 18V-110 C - 06019G030A - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák bez akumulátoru a nabíjeck
Poslední 3 kusy
BOSCH GSB 18V-50 - 0 601 9H5 101 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák sólo - 06019R3100
BOSCH GSB 185-LI - 06019K3101 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák
BOSCH GSB 18V-25 - Akumulátorový vrtací šroubovák s příklepem sólo - 06019K9300
BOSCH EXPERT EXSB18V-90 - Akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač - 06019R3101
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vrtacka / šroubovák - 06019K9100
BOSCH AdvancedImpact 18 - 0 603 9B5 10A - Akumulátorový dvourychlostní príklepový vrtací šroubovák
Doprava zdarma
BOSCH EXSB18V-150 - Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák - 06019R3202
BOSCH GSB 183-LI - Akumulátorová príklepová vrtacka / šroubovák - 06019K9101
BOSCH GSB 12V-30 - 0 601 9G9 101 - Akumulátorový príklepový vrtací šroubovák