BOSCH EXPERT EXST18V-155B - Akumulátorová přímočará pila sólo - 06015B1100
Poslední 3 kusy
/
Kód produktu: 06015B1100
Autorizovaný prodejce
Poslední 3 kusy
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 4,0Ah a nabíječky - 1600A0373J
Na skladě
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 5,5Ah a nabíječky - 1600A0373P
Nedostupný
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Sada dvou akumulátorů 18V 8Ah a nabíječky - 1600A0373T
Poslední 2 kusy
Na skladě
Nedostupný
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
Technické parametry
  • Napájecí napětí: akumulátor 18 V
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 82 x 204 x 244 mm
  • Počet kmitů na volnoběh: 0 – 3800 min-1
  • Výška zdvihu: 26 mm
  • Hmotnost bez akumulátoru: 2 kg
  • Hloubka řezu do dřeva: 155 mm
  • Hloubka řezu do hliníku: 20 mm
  • Držák nástrojů: Stopka T
  • BITURBO: Ne
Rozsah dodávky
  • 1 list do přímočaré pily T 308 BP, Precision for Wood
  • Chránič proti vytřhávání materiálu
  • L-BOXX 136
  • Odsávací dýza
  • Odsávací kryt
  • Vložka L-BOXX 1/1
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
BOSCH EasySaw 18V-70 - 0603012000 - Akumulátorová prímocará pila - bez akumulátoru a nabíjecky
Na externím skladu
Akce
BOSCH AdvancedRecip 18 - 0 603 3B2 403 - Akumulátorová pila
Poslední kus skladem
Akce
BOSCH GST 183-LI - Akumulátorová prímocará pila bez akumulátoru a nabíjecky - 06015B7020
BOSCH AdvancedRecip 18 - 0 603 3B2 402 - Akumulátorová pila - bez akumulátoru a nabíjecky
Na externím skladu
BOSCH Odsávací zarízení pro GST BCE / 150 CE -
BOSCH GST 12V-70 Professional - 0 601 5A1 001 - Akumulátorová prímocará pila bez príslušenství