BOSCH EXPERT EXST18V-155S - Akumulátorová přímočará pila sólo - 06015B0100
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 06015B0100
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 4,0Ah a nabíječky - 1600A0373J
Na skladě
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 5,5Ah a nabíječky - 1600A0373P
Nedostupný
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Sada dvou akumulátorů 18V 8Ah a nabíječky - 1600A0373T
Poslední 2 kusy
Na skladě
Nedostupný
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
Technické parametry
  • Napájecí napětí: akumulátor 18 V
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 82 x 181 x 244 mm
  • Počet kmitů na volnoběh: 800 – 3800 min-1
  • Výška zdvihu: 26 mm
  • Hmotnost bez akumulátoru: 1,9 kg
  • Hloubka řezu do dřeva: 155 mm
  • Hloubka řezu do hliníku: 20 mm
  • Držák nástrojů: Stopka T
  • BITURBO: Ne
Rozsah dodávky
  • 1 list do přímočaré pily T 308 BP, Precision for Wood
  • Chránič proti vytahování materiálu
  • L-BOXX 136
  • Odsávací tryska
  • Odsávací kryt
  • Vložka L-BOXX 1/1
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
Akce
BOSCH GST 12V-70 Professional - 06015A1005 - Akumulátorová prímocará pila