BOSCH EXPERT EXWS20-125TSB - Úhlová bruska - 06017D5200
Poslední 2 kusy
Kód produktu: 06017D5200
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
EXPERT EXWS20-125TSB poskytuje maximální průmyslový výkon díky enormnímu příkonu 2 000 W. Toto nářadí EXPERT má dlouhou životnost a nižší potřebu údržby díky bezuhlíkovému motoru. Nabízí špičkovou ergonomii a má nejmenší obvod rukojeti v nejvyšším výkonnostním segmentu malých úhlových brusek. EXPERT EXWS20-125TSB zajišťuje nejvyšší míru bezpečnosti uživatele ve svém segmentu díky sérii pokročilých ochranných funkcí, jako je KickBack Control (zastaví motor při zaseknutí nářadí), Drop Control (vypne motor při pádu nářadí), ochrana proti opětovnému spuštění (zastaví motor, aby se automaticky znovu nespustil po výpadku napájení), ochrana proti přetížení (chrání před přehřátím), plynulé spuštění a brzdový systém. Práci je možné optimalizovat pomocí LED indikátoru, který informuje o stavu nářadí. Toto nářadí má vylepšené přímé chlazení a monitorování teploty, a také vyšší míru ochrany proti prachu s vyjímatelným prachovým filtrem.
Technické parametry
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 2000 W
  • Volnoběžné otáčky: 2400 – 9700 min-1
  • Výkon: 1400 W
  • Závit brusného vřetena: M14
  • Ø kotouče: 125 mm
  • Ø brusné misky: 125 mm
  • Vrtání: Ø 22,20 mm
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 148 x 392 x 141 mm