BOSCH GWS 17-125 PSB - 06017D1700 - Úhlová bruska
Na externím skladu
Kód produktu: 06017D1700
Autorizovaný prodejce
Na externím skladu
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
V košíku
BOSCH Rovný rezací kotouc Standard for Inox - Rapido WA 60 T BF, 125 mm, 22,23 mm, 1,0 mm
Na skladě
Akce
V košíku
BOSCH Rovný rezací kotouc Best for Inox - Rapido A 60 W INOX BF, 125 mm, 0,8 mm
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Inox AS 30 S INOX BF, 125 mm, 6,0 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH Rovný rezací kotouc Expert for Metal AS 46 S BF, 125 mm, 1,6 mm
Na skladě
BOSCH Rezací kotouc s prolisem Expert for Metal A 30 S BF, 125 mm, 2,5 mm
BOSCH Semiflexibilný obrušovací kotouc WA 46 BF, 125 mm, 3,0 mm
Poslední 4 kusy
BOSCH Rovný rezací kotouc Best for Inox - Rapido Long Life A 60 W BF 41, 125 mm, 22,23 mm, 1,0 mm
Poslední 3 kusy
BOSCH Rezací kotouc rovný Standard for Metal A 60 T BF, 125 mm, 22,23 mm, 1,6 mm
BOSCH Rezací kotouc rovný Standard for Metal A 30 S BF, 125 mm, 22,23 mm, 2,5 mm
BOSCH Vejírovitý brusný kotouc X431, Standard for Metal 125 x 22,23 mm, 60
BOSCH Vejírovitý brusný kotouc X431, Standard for Metal 125 x 22,23 mm, 120
Nedostupný
BOSCH Rovný rezací kotouc Best for Metal - Rapido A 60 W BF, 125 mm, 1,0 mm
Nedostupný
BOSCH Standardní pro Metal Straight Cutting Disc 125 mm, 22.23 mm - 2608619768
BOSCH Operný talír, 125 mm, M14, tvrdý - 2 608 601 784
Poslední kus skladem
BOSCH Kulatý kartác splétaný 100, nerezavející ocel - 2608622105
Akce
Poslední 2 kusy
Poslední 4 kusy
Poslední 3 kusy
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Volba rychlosti pro individuální nastavení rychlosti
Technické parametry
  • jmenovitý príkon 1 700 W
  • volnobežné otácky* 2 800 – 11 500 ot./min
  • závit brusného vretena M14
  • hlavní rukojet personál zvládnout
  • Ø disku 125 mm
  • Vrtání Ø 22,23 mm
  • hmotnost* 2,3 kg
  • Prepínac Ochranný spínac
  • Rozmery balení (šírka x délka x výška) 130*390*160mm
  • napetí, elektrické 230V