BOSCH EXPERT EXWS30-230B - Úhlová bruska - 06018G1001
Poslední 2 kusy
Kód produktu: 06018G1001
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
EXPERT EXWS30-230B poskytuje vysokou míru úběru materiálu díky 2800 W bezuhlíkovému motoru, který zároveň snižuje frekvenci potřeby údržby díky nižšímu počtu opotřebovaných dílů a nevyužívání uhlíků. Toto nářadí poskytuje všestrannou bezpečnost a praktičnost s elektronickou brzdou, která zastaví kotouč za méně než 3 sekundy, funkcí KickBack Control, ochranou proti opětovnému spuštění a plynulým spuštěním. Práce bude díky integrovanému systému Vibration Control, který minimalizuje vibrace, méně únavná.
EXPERT EXWS30-230B je určena na broušení a řezání kovů, obkladů, dlaždic a zdiva.
Technické parametry
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 2800 W
  • Výkon: 2800 W
  • Závit brusného vřetena: M14
  • Ø kotouče: 230 mm
  • Ø miskovité kefy: 100 mm
  • Vrtání: Ø 22,23 mm
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 110 x 530 x 150 mm