BOSCH EXPERT EXWS30-230PB - Úhlová bruska - 06018G1101
Poslední 2 kusy
Kód produktu: 06018G1101
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
EXPERT EXWS30-230B poskytuje vysokou míru úběru materiálu díky 2800 W bezuhlíkovému motoru, který zároveň snižuje frekvenci potřeby údržby díky nižšímu počtu opotřebovaných dílů a nevyužívání uhlíků. Toto nářadí poskytuje všestrannou bezpečnost a praktičnost s elektronickou brzdou, která zastaví kotouč za méně než 3 sekundy, funkcí KickBack Control, ochranou proti opětovnému spuštění a plynulým spuštěním. Práce bude díky integrovanému systému Vibration Control, který minimalizuje vibrace, méně únavná.
EXPERT EXWS30-230B je určena na broušení a řezání kovů, obkladů, dlaždic a zdiva.
Technické parametry
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 2800 W
  • Výkon: 2800 W
  • Závit brusného vřetena: M14
  • Hlavní rukojeť: Maloobchod
  • Ø kotouče: 230 mm
  • Ø miskovité kefy: 100 mm
  • Vrtání: Ø 22,23 mm
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 110 x 530 x 150 mm
  • Hmotnost: 4,95 kg
  • Spínač: Spínač PROtection
  • Volnoběžná rychlost nominální: max. 6500 ot/min
  • X-LOCK: Ne
Rozsah dodávky
  • Nasazovací ochranný kryt při řezání, kovový
  • Dodatečná rukojeť Vibration Control
  • Rychlonastavitelný ochranný kryt
  • Upínací matice
  • Čelový klíč na matice s otvory
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
DeWALT DWE496 - Úhlová bruska 2 200 W 230mm
Poslední 4 kusy
V košíku
Nedostupný
Akce
DeWALT DWE494 - úhlová bruska 230mm 2200W