BOSCH EXPERT EXDM600-17 - Digitální multimetr - 0601077200
Nedostupný
/
Kód produktu: 0601077200
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
Popis výrobku
EXPERT EXDM600-17 je všestranný digitální multimetr s připojitelným rozhraním typu K, který měří teplotu v rozsahu od -40 do +400 °C. Tento přístroj s vylepšenou funkčností HVAC měří také mikroampéry, odpor až 60 MΩ, LoZ a zvládne i testování diod. Kompaktní design umožňuje jednoduché ovládání jednou rukou. Přístroj je kompatibilní s magnetickým držákem MH 1 Professional.
Digitální multimetr EXPERT je kompatibilní s profesionální baterií BA 3.7V 1.0Ah; MH 1 Professional, MS 90 Professional a teplotní sondou typu K.
EXPERT EXDM600-17 disponuje krytím IP65, odolností proti pádu z výšky 2 m, inverzním displejem a bezpečnostním stupněm CAT III 600V.
Technické parametry
  • Napětí AC: 600 V
  • Rozlišení napětí AC: 0,1 mV
  • Přesnost střídavého (AC) napětí: ±1,0 % + 3
  • Střídavý proud: 10 A
  • Rozlišení stejnosměrného (DC) proudu: 0,001 A
  • Přesnost AC: ± 1,5% + 3
  • Střídavé napětí: 600 V
  • Rozlišení napětí DC: 0,1 mV
  • Přesnost střídavého (DC) napětí: ±0,5 % + 2
  • Stejnosměrný proud: 10 A
  • Rozlišení stejnosměrného proudu: 0,001 A
  • Přesnost DC: ±1,0 % + 3
  • Proud DC: µA 600 µA
  • Odpor: 60 MΩ
  • Rozlišení odporu: 0,01 MOhm
  • Přesnost odporu: ±2,0 % + 5
  • Kapacita: 1000 µF
  • Rozlišení kapacitance max.: 0,01 nF
  • Přesnost kapacitance: ±1,9 % + 2
  • Kontinuita: ano
  • Rozlišení kontinuity: 0,1 Ohm
  • Přesnost kontinuity: ± 1,0 % + 5
  • Frekvence (AC) A min: 10
  • Frekvence (AC) A max: 600
  • Frekvenční rozlišení: 0,01 Hz
  • Přesnost frekvence: ±0,1 % + 2
  • Nízká vstupní impedance (LoZ): 600 V
  • Teplota min: −40 °C / −40 °F
  • Teplota max: ~400 °C / ~752 °F
  • Přesnost teploty: ±1 °C (0 až +100 °C)
  • Rozlišení teploty: 0,1
  • Stupeň ochrany IP: IP65
  • Skutečné RMS: ano
  • Bezpečnostní třída: CAT III 600 V
  • Typ displeje: Inverzní LCD
  • Akustická odezva: ano
  • Test diod: ano
  • Rozsah měření frekvence: 99.99 Hz do 50 kHz
  • Frekvence (AC) V: 99.99 Hz do 50 kHz
  • Frekvence (AC) A: 99.99 Hz do 50 kHz
Rozsah dodávky
  • 2× baterie 1,5 V LR6 (AA)
  • Adaptér termočlánku
  • MH 1 Professional
  • MS 90 Professional
  • Taška
  • Teplotní sonda (typ K) Professional
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXMM3-17 - Měřič vlhkosti materiálu - 0601078300
V košíku
Poslední kus skladem
Akce
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0601241401 - Inspekcní kamera
Na externím skladu
Akce
BOSCH GIC 12V-4-23 C - 0601241500 - Inspekcní kamera
Poslední kus skladem
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0601241400 - Inspekcní kamera - bez akumulátoru a nabíjecky
BOSCH GIS 1000 C Professional - 0601083308 - Termodetektor - bez akumulátoru a nabíjecky
BOSCH GMP 1-13 - Vlhkoměr - 0601078000
Doprava zdarma
EXPERT
BOSCH EXPERT D-tect18V-200-17C - Detektor - 0601081605