BOSCH EXPERT EXVT1000-17 - Skúšačka napätia - 0601077700
Nedostupný
/
Kód produktu: 0601077700
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
Popis výrobku
Tento prístroj EXPERT odskúša napätie až do 1000 V (AC/DC) a je vybavený LED a LCD displejom na presné odčítanie údajov, aj zvukovým a vibračným upozornením.
Technické parametre
  • Napätie AC: 1000 V
  • Striedavé napätie: 1000 V
  • Odpor: 0.3 MΩ
  • Kontinuita: áno
  • Stupeň ochrany IP: IP65
  • Bezpečnostná trieda: CAT IV 600 V / CAT III 1000 V
  • Typ displeja: Invertovaný LCD
  • Bezkontaktné napätie (NCV): áno
  • Svetlo – baterka: áno
  • Akustická odozva: áno
  • Vibračná odozva: áno
  • Test diód: áno
  • Test polarity: áno
  • Test fázovej postupnosti: áno
  • Jednopólová fázová skúška: áno
  • Načítanie pripojenia tlačidlom: áno
  • Vypínanie RCD: áno
  • Detekcia pretrhnutia kábla: áno
Rozsah dodávky
  • 2× batéria 1,5 V LR03 (AAA)
  • Taška
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GMM 1-15 - Vlhkoměr - 0601078200
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT EXMM3-17 - Měřič vlhkosti materiálu - 0601078300
Akce
BOSCH GMP 1-13 - Vlhkoměr - 0601078000
BOSCH GIC 120 Professional Akumulátorová inspekcní kamera
Poslední kus skladem
BOSCH AdvancedTemp - 0603683200 - Thermo Detector
Na externím skladu
BOSCH GIS 1000 C Professional - Termodetektor
Poslední kus skladem
EXPERT
BOSCH EXPERT EXDM600-17 - Digitální multimetr - 0601077200
BOSCH D-tect 120 - 0601081303 - Detektor Stenový detektor
BOSCH GIC 12V-4-23 C - 0601241500 - Inspekcní kamera
Poslední 2 kusy
BOSCH GIC 120 C Professional Akumulátorová inspekcní kamera
Na skladě
BOSCH GMP 2-15 - Vlhkoměr - 0601078100
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0601241401 - Inspekcní kamera
Na externím skladu
BOSCH EXPERT EXMC600-17 - Klešťový měřič - 0601077500
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0601241402 - Inspekcní kamera - bez akumulátoru a nabíjecky
Poslední 2 kusy
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0601241400 - Inspekcní kamera - bez akumulátoru a nabíjecky
BOSCH GDH 1-17 - Digitální teploměr/hygrometr - 0601078400
BOSCH GIS 1000 C Professional - 0601083308 - Termodetektor - bez akumulátoru a nabíjecky
Doprava zdarma
BOSCH EXPERT D-tect18V-200-17C - Detektor - 0601081605