BOSCH EXPERT EXMC600-17 - Klešťový měřič - 0601077500
Nedostupný
/
Kód produktu: 0601077500
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
Popis výrobku
EXPERT EXMC600-17 je pokročilý klešťový ampérmetr s teplotní sondou typu K, který měří teploty od -40 do +400 °C. Tento všestranný přístroj měří střídavý/jednosměrný proud až do 600 A, frekvenci a napětí a množství dalších veličin a má integrovanou bezkontaktní zkoušečku napětí a baterku. Kompaktní design umožňuje jednoduché ovládání jednou rukou a je kompatibilní s magnetickým držákem MH 1 Professional.
Klešťový ampérmetr EXPERT měří střídavý a jednosměrný proud až do 600 A a napětí do 600 V AC/DC. Kompatibilita s lithium-iontovým akumulátorem BA 3.7V 1.0Ah A Professional; magnetickým držákem MH 1 Professional, testovacími kabely MS 90 Professional a teplotní sondou typu K Professional.
EXPERT EXMC600-17 disponuje krytím IP54, odolností proti pádu z výšky až 2 m, inverzním displejem, bezpečnostní normou CAT III 600 V/ CAT IV 300 V a dvěma zdroji napájení.
Technické parametry
  • Napětí: AC 600 V
  • Rozlišení napětí: AC 0,1 V
  • Střídavý proud: 600 A
  • Rozlišení jednosměrného (AC) proudu: 0,1 A
  • Střídavé napětí: 600 V
  • Rozlišení napětí DC: 0,1 V
  • Jednosměrný proud: 600 A
  • Rozlišení jednosměrného proudu: 0,1
  • Proud DC µA: 600 µA
  • Zatěžovací ráz (A): 600 A
  • Odpor: 60 MΩ
  • Kapacita: 6000 µF
  • Kontinuita: ano
  • Teplota min: −40 °C / −40 °F
  • Teplota max: ~400 °C / ~752 °F
  • Stupeň ochrany IP: IP54
  • Bezpečnostní třída: CAT III 600 V / CAT IV 300 V
  • Typ displeje: Inverzní LCD
  • Bezkontaktní napětí (NCV): ano
  • Svetlo – baterka: ano
  • Akustická odezva: ano
  • Rozsah měření frekvence: 10 kHz AC V / 1 kHz AC A
  • Rozsah kontinuity: 600 Ω
Rozsah dodávky
  • 2× baterie 1,5 V LR6 (AA)
  • Adaptér termočlánku
  • MH 1 Professional
  • MS 90 Professional
  • Taška
  • Teplotní sonda (typ K) Professional
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GIC 12V-5-27 C - 0601241400 - Inspekcní kamera - bez akumulátoru a nabíjecky
Poslední kus skladem
Akce
V košíku
BOSCH GIS 1000 C Professional - Termodetektor
Poslední 2 kusy
BOSCH GMP 2-15 - Vlhkoměr - 0601078100
EXPERT
BOSCH EXPERT EXVT1000-17 - Skúšačka napätia - 0601077700
Doprava zdarma
EXPERT
BOSCH EXPERT D-tect18V-200-17C - Detektor - 0601081605