Stručný návod jak reklamovat zboží

 

Stalo se že Vám zakoupené zboží po čase přestalo fungovat tak, jak se od něho očekávává? Potřebujete zakoupené zboží reklamovat nebo poradit, jak správně postupovat? Jsme zde proto, abyste měli s celým procesem co nejméně starosti.

Reklamace v autorizovaném servisu

Reklamaci zboží jehož výrobce má na území České republiky autorizovaný servis, doporučujeme reklamovat přímo v tomto servisu. Výrazně to urychlí proces reklamace a vy budete moci svůj výrobek používat znovu co nejdříve. V mnoha případech Vám to i ušetří peníze za dopravu, jelikož množství servisních středisek umí vyzvednout zboží přímo u Vás doma, na jejich vlastní náklady. Seznam a kontakt na servisy, spolu s konkretním postupem naleznete na záručním listu, nebo Vám ho poskitneme na telefonním čísle +420 210 326 643.

Pokud není české zastoupení výrobce zboží, nebo chcete-li reklamaci řešit u prodejce, lze reklamaci uplatnit přímo u nás.

 

Reklamace u prodejce

Pokud není české zastoupení výrobce zboží, nebo chcete-li reklamaci řešit u prodejce, lze reklamaci uplatnit přímo u nás.

Postup reklamace

  • Zboží je třeba doručit kurýrem na naši adresu: Ing. Ján Buchanec, internetový obchod Technikcentrum, Francúzskych partizánov 5666, 03601 Martin, Slovensko, tel: +421 43 455 4433
  • V případě, že zboží posíláte přepravní společností, např. poštou je třeba balík zřetelně označit nápisem "technikcentrum.cz - Reklamace"
  • Do balíku je spolu se zbožím nutno přibalit, doklad o koupi, popis přesné závady a kontaktní údaje včetně telefonního čísla